Haber

AK Partili Kılıç’tan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Mardin ziyaretine ilişkin açıklaması

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 17 Aralık’ta Mardin’e yapacağı ziyarete ilişkin açıklamalarda bulundu.

Kılıç yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Mardin antik kentinden değerli mesajlara yer vereceğini belirterek, tüm dünyaya seslenerek anlamlı açıklamalarda bulunacağını bildirdi.

“Nihayet hasret bitiyor, kavuşma vakti yaklaşıyor. Milletin adamı, dirayetli liderimiz, aşkımız, dünya liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan Mardin’e geliyor. Bu kapsamda; ilçelerimizden, kırsal mahallelerimizde yediden yetmişe her bir vatandaşımıza kadar tüm halkımız ve teşkilatlarımız Mardin halkı ve teşkilatlarımız olarak elbette Cumhurbaşkanımızı onurlu bir şekilde ağırlayacağız.” Kılıç, sözleriyle, 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı’nda yapılacak toplu açılış törenine vatandaşları beklediklerini bildirdi.

Kılıç şöyle devam etti:

“Bu süreçte yaptığımız çalışmalarda halkımızın Cumhurbaşkanımıza olan özleminin arttığını, büyük bir hasretle beklediklerini bir kez daha belirtmek isterim. Türk yüzyılını gündemimize aldığımız bu değerli dönemde. , yeni ufuklar ve vizyonlarla ülkemizin büyük büyümesine her zaman tanık olacağız. Sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde yeniliklere tanık olacağız. Kapıyı açık bırakan liderimizle geleceğimiz aydınlık olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu